Patch přenáší Doom do 4K rozlišení
Novinka Patch přenáší Doom do 4K rozlišení

Patch přenáší Doom do 4K rozlišení

konfrst.jan@gmail.com

konfrst.jan@gmail.com

29. 3. 2018 10:19 2
Reklama
Reklama

Bethesda nově do světa vypouští informaci tu, že peklo mohlo sotva kdy být krásnější – konzolové verze posledního přírůstku do série Doom se totiž právě dnes mají dočkat aktualizace přinášející podporu až 4K rozlišení.

To se však z pochopitelných důvodů bude týkat samozřejmě pouze konzolí PlayStation 4 Pro a Xbox One X, otázkou však je, jak tomu bude se snímkovací frekvencí a zda si hra zachová funkcionalitu dynamického měnění rozlišení. To mělo za následek právě možnost hrát hru s co možná největším počtem snímků za vteřinu i v těch nejnáročnějších scénách.

Určitou referencí by ale mohla být technická stránka Wolfensteina, který si právě rozlišení dokázal dynamicky upravovat dle toho, jak to jedna či druhá konzole zrovna zvládala.

Projít si každopádně můžete příspěvek na webu Bethesdy, ani ten však v tuto chvíli není přehnaně detailní. Pro doplnění znalostí i herní sbírky pak určitě můžete zavítat například na obchod Xzone a připomenout také jistě lze i naši recenzi.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz