Pamatujete na závody FlatOut? Na mobily právě vyšel duchovní nástupce Wreckfest
i Zdroj: Bugbear / Wreckfest press kit
Mobilní hraní Wreckfest Novinka Pamatujete na závody FlatOut? Na mobily právě vyšel duchovní nástupce Wreckfest

Pamatujete na závody FlatOut? Na mobily právě vyšel duchovní nástupce Wreckfest

Jakub Fišer

Jakub Fišer

22. 11. 2022 12:30

Oblíbené arkádové závody vraků Wreckfest od finského studia Bugbear konečně vychází i na telefony a tablety. Poprvé se hra objevila v roce 2014, kdy vyšla na PlayStation 4 a Nintendo Switch, později dorazila i na PC a PlayStation 5.

Reklama

  • Závodní arkádovka Wreckfest našla po 8 letech místo na mobilních platformách
  • Vychází na iOS/iPadOS a Android, vyjde na 250 až 260 Kč (v závislosti na platformě)

Legendární závodní sérii FlatOut, ve které jste kromě bahnitých či zasněžených tras mohli také vystřelovat figurínu šoféra na terč, naposledy vyšla v roce 2017. My však nejraději vzpomínáme na první a druhý díl z roku 2004 a 2006.

Stejné studio, které vymyslelo FlatOut, nyní přináší svou podobnou hru Wreckfest na mobilní zařízení s Androidem a iOS/iPadOS. Wreckfest v mobilním podání je prakticky 1:1 přetažený z PC a konzolí. Z traileru to vypadá, že se dočkáme i plnohodnotného grafického kabátku, takže se určitě je na co těšit.

Wreckfest si můžete již v těchto dnech zahrát jak na tabletech a mobilech s Androidem, tak s iOS a iPadOS. Na Google Play hra stojí 259 Kč, na Apple App Store 249 Kč. 

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz