Oxenfree 2 i Carrion se letos podívají na PlayStation
Novinka Oxenfree 2 i Carrion se letos podívají na PlayStation

Oxenfree 2 i Carrion se letos podívají na PlayStation

Patrik Jelínek

Patrik Jelínek

6. 8. 2021 13:35

Iniciativa PlayStation Indies, zaměřená od června 2020 na propagaci her z nezávislé produkce, nechala zvídavé hráče nahlédnout do části připravovaných titulů. Celkem došlo na ukázku sedmi projektů, kombinujících jak odhalení PlayStation verzí, tak i menší updaty k připravovaným hrám.

Reklama
Reklama

  • PlayStation věnoval včera prostor ukázce indie scény
  • Oxenfree 2, A Short Hike a Carrion ohlásily příchod na PS4 a PS5 

Oznámení příchodu na PlayStation se během včerejšího programu dočkalo Oxenfree 2: Lost Signals, předloni vydané A Short Hike a loňská Xbox exkluzivita Carrion. K uvedení všech her dojde na PlayStationu ještě letos, přičemž u A Short Hike bylo zároveň potvrzeno, že se tak stane již na podzim.

Wytchwood, Axiom Verge 2, Sol Cresta, a Hades, které tvořily zbylou část prezentace, ukázaly více z chystaných novinek. Axiom Verge 2 například představil druhý z plánovaných světů, Sol Cresta mechanismus formací, Hades týden vzdálené vydání na konzolích a Wytchwood podzimní termín vydání.

 

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz