Outriders po jeho předešlém vypnutí opětovně nabízí crossplay
Outriders Novinka Outriders po jeho předešlém vypnutí opětovně nabízí crossplay

Outriders po jeho předešlém vypnutí opětovně nabízí crossplay

Patrik Jelínek

Patrik Jelínek

11. 4. 2021 10:00

Neuspokojivá technická situace postihující vydání Outriders se pozvolna napravuje. Vývojáři z People Can Fly uvedením posledního patche obnovili možnost crossplaye, k jehož vypnutí došlo nedlouho po vydání kvůli desynchronizaci konzolí a PC.

Reklama
Reklama

  • Outriders už nabízí možnost crossplaye mezi PlayStationem, Xboxem a PC
  • Bug inventáře způsobující ztrátu předmětů je stále přítomen

Nehledě na zprovoznění crossplaye se hra bohužel stále potýká se zásadním bugem inventáře, vedoucím u části hráčů ke ztrátě předmětů po nečekaném pádu hry. Vývojáři slíbili, že na vyřešení problému aktivně pracují. Současně ale dodali, že plodů jejich práce se nedočkáme ihned.

Jako cenu útěchy nabízejí vývojáři všem poškozeným znovuzískání lootu skrze event hromadného navrácení. Statistiky vybavení, které tímto způsobem získáte, nemusí být podle autorů do puntíku totožné, měly by být však dosti srovnatelné s původní výbavou. Důležité je však zdůraznit, že prioritou bude pouze obnova  nejvzácnějších předmětů, což znamená vybavení klasifikace Epic nebo Legendary. Jejich nižší variace součástí eventu nebudou.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz