Outer Worlds na Switchi dostanou patch
Novinka Outer Worlds na Switchi dostanou patch

Outer Worlds na Switchi dostanou patch

Tadeáš Pepř

Tadeáš Pepř

26. 6. 2020 15:39
Reklama
Reklama

Už několik týdnů mohou majitelé konzole Nintendo Switch putovat napříč vesmírem povedeného RPG Outer Worlds. Nedávný úspěch studia Obsidian ale na cestách kazí nepříliš povedený technický stav, respektive velmi potlačená úroveň detailů a poměrně nestabilní framerate. To by se ale brzy mohlo změnit.

Představitelé vydavatele Private Division oznámili hráčům, že autoři portu Virtous pracují na velkém patchi, který by měl optimalizaci hry na hybridní konzoli výrazně zlepšit. Co to znamená v praxi zatím netušíme a neznáme ani žádné datum vydání, autoři ale slibují, že bude “brzy”.

Port Outer World pro hybridní konzoli vyšel 5. června a nabízí naprosto plnohodnotný obsah, pouze s pár technickými ústupky. Vedle značně méně ostrých textur a modelů postav je to například zámek na 30 snímků za sekundu a obecně nižší rozlišení.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz