Oslavy Kojima Prod. nepřinesly novinky
i Zdroj: Kojima Productions
Novinka Oslavy Kojima Prod. nepřinesly novinky

Oslavy Kojima Prod. nepřinesly novinky

Radek Raudenský

Radek Raudenský

16. 12. 2020 12:00
Reklama
Reklama

Už dlouho jsme neslyšeli o Kodžimovi a jeho plánech. Od vydání Death Stranding na PC v polovině letošní roku se totiž studio Kojima Productions odmlčelo, na konec roku si ale nakonec připravilo jednu akci. Dnešní den totiž značí 5. výročí studia Kojima Productions.

Kodžimovo studio si tak na dnešní den připravilo malou oslavu, které u nás proběhlo v ranních hodinách. Bohužel jsme se ale nedočkali ničeho převratného. V rámci „oslavy“ vytvořilo studio wallpaper, merchandise, video o přebírání cen BAFTA a nakonec děkovací video za podporu fanoušků.

I když tedy fanoušci očekávali oznámení velkých novinek, nic z toho se nestalo a my si tak nejspíše budeme muset počkat až do příštího roku. Spekulace hovoří o tom, že se Kojima pustil do hororové hry, sám známý videoherní tvůrce ale promluvil o mnoha projektech, které by rád vytvořil – mezi ně patři i menší hry či anime.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz