Obrovský únik databáze GeForce Now údajně odhaluje desítky neoznámených her
Novinka Obrovský únik databáze GeForce Now údajně odhaluje desítky neoznámených her

Obrovský únik databáze GeForce Now údajně odhaluje desítky neoznámených her

Radek Raudenský

Radek Raudenský

13. 9. 2021 18:01

Na začátku pracovního týdne se zkrátka občas někdo přehlédne, překlikne či zkrátka nějak splete a chyba je na světě. Někdy jsou ale chyby až moc velké – jako v případě společnosti NVIDIA, která aktualizovala svou databázi her pro službu GeForce NOW. Databáze je ale veřejná, díky čemuž se dle tvrzení některých uživatelů Twitteru na veřejnost dostal obrovský seznam her, o kterých jsme ještě nějakou chvíli neměli vědět. Otázkou zůstává, zda je seznam dostatečně věrohodný, stále může jít o podvrh nebo notně zastaralé informace.

Reklama
Reklama

  • Z databáze GeForce NOW uniklo obrovské množství záznamů dosud neoznámených her
  • Nechybí porty od Sony, remastery GTA či novinky od THQ Nordic
  • Informace jsou nicméně oficiálně nepotvrzené a stále se může ukázat, že jde o podvod

Informací je opravdu strašně obrovské množství, budeme se tak snažit vypíchnout několik z nich. Insideři zmiňují, že databáze se skládá pouze z portů pro Windows. Z řad PlayStationu zde najdeme velké množství jmen, u některých je i přiřazena platforma Steam. Jde například o God of War. Další tituly včetně Ghost of Tsushima, Gran Turismo 7 nebo Demon's Souls jsou v seznamu pouze vylistované. Hry nemají známá data vydání, už dříve jsme ale z řad leakerů slyšeli, že Sony aktivně pracuje na portech pro počítače, a to hned u několika her. 

Obrovský únik databáze GeForce Now údajně odhaluje desítky neoznámených her

TheXPaw zmiňuje například záznam „Bioshock 2022“ a RTX remastery Bioshocku, Batman: Arkham Knigh či Mirror’s Edge. Od THQ Nordic bychom se údajně měli dočkat dalšího dílu závodů Wreckfest, Titan Quest či Destroy All Humans. Nechybí ani Rockstar – bohužel nikoliv s Grand Theft Auto 6, ale i tento leak potvrzuje dříve spekulované remastery GTA 3, Vice City a San Andreas. 

Uživatel nobleBean pak vybral několik dalších velice zajímavých názvů her, které by se eventuálně mohly stát skutečností či je studia zřejmě opravdu vyvíjí. GeForce NOW se zmiňuje o XCOM 3, remaku Resident Evil 4, Crysis 4, Titanfall 3 či Cities Skylines 2. Na GitHubu je k nahlédnutí celý list her bez Steam AppID, tedy bez zalistování na Steamu. NVIDIA údajně server s databází již opravila, tudíž není možné se bez povolení připojit na API.

Ještě jednou upozorňujeme, že zatím nebyla (a dost možná ani nebude) ověřena pravost seznamu a leakeři do něj mohli pro větší atraktivitu doplnit smyšlené informace, případně může jít o placeholdery, ze kterých se nakonec skutečný titul nebo port nevyklube. Data také mohou být zastaralá nebo manipulovaná.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz