Objevily se nové záběry z Hogwarts Legacy. V ukázce uvidíte vyplašeného hipogryfa
i Zdroj: Avalanche Software / Warner Bros.
Hogwarts Legacy Novinka Objevily se nové záběry z Hogwarts Legacy. V ukázce uvidíte vyplašeného hipogryfa

Objevily se nové záběry z Hogwarts Legacy. V ukázce uvidíte vyplašeného hipogryfa

Jakub Štěpánek

Jakub Štěpánek

5. 8. 2022 08:00

Hráči vyhlížející Hogwarts Legacy se sice v březnu dočkali poměrně výživné gameplay ukázky, autoři však od té doby dalšími materiály šetří. Další záběry se zcela bez varování objevily na prezentaci společnosti Autodesk.

Reklama
Reklama

  • Společnost Autodesk zveřejnila nové záběry z Hogwarts Legacy
  • Ukázka se objevila v prezentaci Autodesk Vision Series 2022

Studio Avalanche Software totiž produkty této firmy využívá, konkrétně jde o nástroje Autodesk Maya či MotionBuilder. Společnost se rozhodla, že v rámci prezentace využije obsah z Hogwarts Legacy, aby jasně demonstrovala, co s pomocí těchto programů může vzniknout.

Na veřejnost se tak dostaly obrázky zachycující editor postavy, dále jsou vidět některé důležité osobnosti, například profesor Abraham Ronan. Nechybí ani souvislá ukázka, v níž se bradavičtí studenti stávají svědky zkrocení vyplašeného hipogryfa. 

Pokud vás zajímají i další detaily, můžete se podívat na celou prezentaci Autodesk Vision Series 2022. Konkrétní termín vydání Hogwarts Legacy bohužel stále není znám, objevují se ale náznaky, že by výuka v Bradavicích mohla začít 6. prosince.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz