Nuclear Blaze se vydá na konzole, dostane fyzickou edici s několika bonusy
i Zdroj: Deepnight Games
Novinka Nuclear Blaze se vydá na konzole, dostane fyzickou edici s několika bonusy

Nuclear Blaze se vydá na konzole, dostane fyzickou edici s několika bonusy

Radek Raudenský

Radek Raudenský

5. 12. 2022 10:37

Sébastien Benard, tvůrce oceňované roguelike skákačky Dead Cells, minulý rok odhalil svůj další titul Nuclear Blaze. Po velice úspěšném vydání předchozího projektu se Benard odtrhnul od MotionTwin a vrhl se na tvorbu dalšího roguelike titulu, který se tentokrát vydává do úplně jiného odvětví. Hra se poměrně uchytila a nyní pod vydavatelem Red Art Games dostane i svou krabicovou verzi.

Reklama

  • Nuclear Blaze od tvůrce Dead Cells dostane fyzickou edici
  • Hra se zároveň vydá na konzole

Hráč převezme roli hasiče, který se v pixelartovém světě vydá do boje proti všudypřítomnému požáru. Na cestě za uhašením vás čekají různé nástrahy, ať jsou to explodující zdi nebo „backdraft“, tedy náhlé a rychle expandující vzplanutí. Také budeme muset zachraňovat přeživší a nalézt příčiny požáru.

Hra se dostane na konzole už 28. dubna příštího roku a vyjde na 15 euro za digitální verzi, případně 30 euro za fyzickou krabičku. S tou dostanou také exkluzivní piny, přívěsek a malý letáček s rozhovorem s jedním z vývojářů. 

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz