Hrej.cz Novinka

Nový Ghost Recon bude podle skutečnosti

vojta-drevikovsky
Vojta Dřevíkovský
18. 9. 2015 14:27 17 Sdílej:
Reklama
Reklama

Někdy v budoucnosti, až budeme hrát Ghost Recon Wildlands, budeme konečně moci odpovědět kladně na oblíbenou otázku, zda je hra podle skutečnosti. Vývojáři kooperativní openworldové akce, ve které budeme rozbíjet drogové kartely v Bolívii, chtějí totiž být se svojí hrou co nejvíce autentičtí.

Sdělili to v krátkém promo videu, ve kterém povídají o způsobech, jak chtějí autenticity ve své hře dosáhnout. Výběr zbraní a vybavení i motion capture pohybů a taktiky vznikaly ve spolupráci s profesionály ze speciálních jednotek americké armády a informace lidé z Ubisoft Paris čerpali i z rozhovorů se speciality na boj s drogovými kartely v Jižní Americe.

Podívejte se, jak vývojáři jeli do Jižní Ameriky na průzkum terénu a jak si promluvili i s několika pašeráky drog (to je zajímavé), aby situace ve hře zachytili co nejvěrněji.

Mimochodem, ve videu hru chválí i tvůrci původního Ghost Reconu, ale zbývá jim něco jiného?

Ghost Recon Wildlands zatím je plánovaný na příští rok, ale známe ty hry od Ubisoftu... Nakonec to dřív než v roce 2017 stejně nevyjde.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz