Nové záběry z Anthem ukazují Strongholds
Hrej.cz Novinka

Nové záběry z Anthem ukazují Strongholds

Jakub Štěpánek

Jakub Štěpánek

21. 12. 2018 10:37
Reklama
Reklama

Do vydání Anthem zbývají dva měsíce, takže je vcelku přirozené, že se BioWare snaží o hře mluvit na pravidelné bázi. Jako formát posledního příspěvku zvolili vývojáři livestream. Gameplay záběry napovídají, jak budou vypadat dungeony, v akci byl také předveden oblek Interceptor.

Dungeonům ve světě Anthemu přísluší označení Strongholds. Vývojáři navštívili The Temple of the Scars. Jde pravděpodobně o dungeon v rané fázi hry, nezdá se být příliš komplexní a spíše jde o lineární řadu místností, v nichž mohou freelanceři řádně vyzkoušet naleštěné Javelin obleky. Krom zabíjení přijde na řadu i nějaká ta hádanka. Závěrečného bosse vývojáři raději vynechali, aby nebylo prozrazeno příliš.

Vývojáři potvrdili, že Strongholds budou obsahovat matchmaking, úrovně tedy bude možné projít i s náhodně vybranými hráči. Během streamu také oznámili, že hra nebude obsahovat raidy. Neznamená to však, že by hráči neměli v závěrečné fázi co na práci. Endgame obsah bude přidán krátce po vydání hry. Co nabídne? To se musíme nechat překvapit.

Anthem vychází 22. února příštího roku na PlayStation 4, Xbox One a PC. Hru si můžete předobjednat na Xzone.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz