Hrej.cz Novinka

Nové obrázky zvou Hitmana do Sapienzy

vojta-drevikovsky
Vojta Dřevíkovský
18. 4. 2016 12:35 2 Sdílej:
Reklama
Reklama

Přímořské městečko v jižní Itálii je ideální místo, kam bychom ihned mohli utéct před naším dubnovým počasím. Slunce, kavárny, luxusní vila, přístaviště, nájemný vrah, obchůdky, těla v mrazáku, líné moře, biochemická laboratoř...

Nový pohled na to, co nás čeká v druhé epizodě nového Hitmana, která vyjde 26. dubna, nabízejí čtyři uvolněné screenshoty. Na nich kromě rozpálených uliček Sapienzy vidíme i zajímavý pohled do interiéru jedné z mnoha budov, které se v městě nacházejí. Laboratoř s lidmi v ochranných oblecích bychom asi nečekali, především, když dosavadní promo materiály nic takového ani nenaznačovaly.

Sapienza představuje první přídavek do nového Hitmana, který se IO Interactive a Square Enix rozhodli vydávat epizodicky po několik měsíců. 11. března jsme se dočkali Intro Packu s misí v Paříži, po výletu do Itálie nás čeká ještě marocká Marrákéš, Thajsko, Spojené státy a Japonsko.

Hráči, kteří si pořídili pouze Intro Pack, si budou moci Sapienzu dokoupit za zhruba 275 korun. Hráčům s edicí Full Experience se epizoda stáhne automaticky, jakmile bude vydaná.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz