Nová značka Bungie bude nejspíše akční third person hra, naznačuje to pracovní nabídka
i Zdroj: Bungie
Novinka Nová značka Bungie bude nejspíše akční third person hra, naznačuje to pracovní nabídka

Nová značka Bungie bude nejspíše akční third person hra, naznačuje to pracovní nabídka

Radek Raudenský

Radek Raudenský

20. 12. 2022 12:40

Studio Bungie už několik let pracuje na úplně nové značce, která by měla zajistit větší diverzitu portfolia studia. V roce 2018 získal tým investici ve výši 100 milionů dolarů od čínského NetEase, díky čemuž se mělo Bungie stát multi-franšízovým studiem.

Reklama

  • Bungie nejspíše pracuje na third person akční hře
  • Naznačuje to pracovní nabídka studia

Nová značka měla být spojena právě s čínským velikánem, přičemž o pár měsíců později vznikla také značka Matter. Plány vydat novou hru se očividně nezměnily ani po oznámené a dokončené akvizici Bungie ze strany Sony, jak ukazují nové pracovní nabídky.

V poptávce po hlavním gameplay programátorovi studio mluví o akční hře z pohledu třetí osoby, která by měla běžet na interním enginu Tiger, který používá i Destiny 2. Zmínka o enginu byla ale po úpravě smazána, není tedy jasné, zdali studio nechce použití veřejně prezentovat, nebo zdali se engine ještě mění.

Každopádně vedení zatím nezměnilo své dřívější plány, kde prozradilo, že chce vydat novou sérii do roku 2025. Během příštího roku bychom se tak mohli dočkat alespoň oznámení hry.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz