Norman Reedus tvrdí, že se nyní vyjednává o pokračování Death Stranding
Death Stranding Novinka Norman Reedus tvrdí, že se nyní vyjednává o pokračování Death Stranding

Norman Reedus tvrdí, že se nyní vyjednává o pokračování Death Stranding

Jakub Štěpánek

Jakub Štěpánek

30. 8. 2021 10:30 2

V poslední době se hodně mluví o Death Stranding: Director’s Cut, rozšířená verze se ostatně objeví už koncem září. Jak to ale vypadá s regulérním pokračováním? K němu se nedávno vyjádřil představitel hlavní postavy.

Reklama
Reklama

  • Představitel Sama Bridgese naznačil, že se diskutuje o druhém dílu Death Stranding
  • Hideo Kodžima ani Sony tuto informaci zatím nekomentovali

Tím není nikdo jiný než světoznámý herec Norman Reedus, který se stal předobrazem pro Sama Portera Bridgese. V jednom z rozhovorů se nechal slyšet, že se nyní diskutuje o pokračování. “Myslím, že budeme dělat druhé Death Stranding. O hře se nyní vyjednává.”

Zástupci studia Kojima Productions v březnu letošního roku oznámili, že hra do té doby dokázala překonat hranici pěti milionů prodaných kusů, číslo zahrnuje verzi pro PlayStation 4 i PC. Dá se očekávat, že Director’s Cut s číslem znovu slušně zamává. 

V poslední době se k nám však dostávaly zprávy o možné spolupráci mezi Kodžimou a Microsoftem. Slavný designér byl totiž údajně ze strany Sony odmítnut, jelikož si společnost od Death Stranding slibovala více. Nutno ale dodat, že tyto spekulace nebyly potvrzeny. V Microsoftu by měl Kodžima spolupracovat s Kim Swift, která stojí za značkou Portal, možná ale jde o separátní projekt, jenž bude vznikat souběžně s druhým Death Stranding. Snad se celá situace brzy objasní.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz