No Man's Sky zamíří i na Xbox One
Novinka No Man's Sky zamíří i na Xbox One

No Man's Sky zamíří i na Xbox One

konfrst.jan@gmail.com

konfrst.jan@gmail.com

29. 3. 2018 11:41 28
Reklama
Reklama

Dva roky po vydání adventury No Man’s Sky se dozvídáme o tom, že původně konzolová exkluzivita již brzy skončí a hra ještě během tohoto léta dorazí také na Xbox One.

Explorativní adventura No Man’s Sky ve své době vzbudila velkou vlnu pozornosti, pozoruhodné na tom však bylo, že se jednalo o pozornost pozitivní i negativní, neboť tvůrci sice přišli s obrovskými ambicemi, značné množství z nich však ihned při vydání naplnit nedokázali.

Tým Hello Games se však o titul příkladně staral, dodával objmené patche a jeden takový údajně přijde právě v létě a ve společnosti chystané verze hry pro Xbox One. Konkrétní specifika této plánované aktualizace (označované jako No Man’s Sky Next) prozatím netušíme, Sean Murray a jeho tým však slibují dosud nejvýznamnější zásah do světa hry.

Chybět samozřejmě nebude podpora konzole Xbox One X a spolu s tím i 4K rozlišení. Navrch bude hra umět zacházet i s technologií HDR s tím, že další aktualizace i přísun obsahu mají pokračovat i po jejím dalším vydání.

Jedním zajímavým příslibem pak může být teoreticky i to, že hra by se v případě domovské konzole PlayStation mohla dokonce dočkat i podpory PSVR. Nasvědčovat by tomu totiž mohly určité náznaky pocházející právě od samotného Seana Murraye.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz