Hrej.cz Novinka

NfS odloženo, Criterion pracuje na Battlefieldu

radek-raudensky
Radek Raudenský
1. 3. 2021 17:48 1 Sdílej:

Už tři roky se čeká na nový díl Battlefieldu, snad jediné skutečné konkurence Call of Duty co se měřítka týče. Po nepovedeném vydání Battlefield V se série údajně dočkala restartu a studio EA už dříve potvrdilo, že letošní Vánoce nám kýžený díl konečně přinesou. Magazín Polygon ale přináší zprávu, která nemusí značit dobré zprávy – zejména pro fanoušky Need For Speed.

Reklama
Reklama

Ředitelka studií Laura Miele totiž v rozhovoru pro Polygon oznámila důležitou zprávu – EA odkládá o rok vydání dalšího vstupu do série Need for Speed. Studio Criterion Games se totiž přesune na vývoj letošního Battlefieldu a pomůže tak DICE i Ghost Games. „Battlefield vypadá dobře, tým na tom opravdu tvrdě pracuje, minulý rok na tom opravdu zapracovali a ano, pracujeme z domova. Je to těžké – opravdu je těžké udělat hru z domova a DICE je celkem unavené.“

 

 

Miele chápe, že fanoušci by tuto zprávu mohli brát jako znak problémů v jádru EA. Ředitelka to tak ale nevidí. „V životě bychom toto rozhodnutí neudělali bez zahrnutí Criterionu a diskuze s nimi. Pracovali na Battlefrontu, pracovali na Battlefield a mají opravdu těsné spojení s DICE. Jsem si jistá, že to pro ně bude pozitivní spolupráce.“

Zároveň Miele tvrdí, že než tlačit na vydání Need for Speed, které by se zbytečně pralo s vydáním hry od Codemasters, bude lepší kapacity studia přesunout na vývoj Battlefieldu. Jakmile tyto práce skončí, vývojáři se vrátí k vývoji hry. Redaktoři se také zmínili o spekulování nad návratem Battlefieldu do moderní doby. Miele pouze řekla, že hra bude „milostným dopisem pro fanoušky“.

 

 

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz