Nezávislé studio ukázalo fotografii PSVR2. Snímek však zřejmě sdílelo bez souhlasu Sony
i Zdroj: PlayStation
Novinka Nezávislé studio ukázalo fotografii PSVR2. Snímek však zřejmě sdílelo bez souhlasu Sony

Nezávislé studio ukázalo fotografii PSVR2. Snímek však zřejmě sdílelo bez souhlasu Sony

Jakub Štěpánek

Jakub Štěpánek

30. 6. 2022 08:30

Společnost Sony se k druhé generaci virtuální reality určené pro konzoli PlayStation 5 příliš často nevyjadřuje. Oficiální představení sice už proběhlo, headset však dosud nebyl zachycen na skutečné fotografii. To už ale neplatí.

Reklama

  • Na Twitteru se objevila první skutečná fotografie PSVR2
  • Příspěvek má na svědomí studio Bit Planes Games
  • Sdílením fotografie zřejmě porušilo NDA

Pokud jste čekali oficiální snímky posvěcené japonským gigantem, budete zřejmě trochu překvapeni. Fotkou se totiž zcela nečekaně pochlubilo studio Bit Planet Games, které pro PSVR2 zřejmě tvoří zatím neoznámenou hru. Nové brýle a modernizované ovladače v poklidu odpočívají v pohodlném křesle, což se rozhodně nedá říct o autorech příspěvku.

Nezávislé studio ukázalo fotografii PSVR2. Snímek však zřejmě sdílelo bez souhlasu Sony
i Zdroj: Reddit

Ti totiž fotku nasdíleli s přesvědčením, že už jim v tom nic nebrání. Na otázku, zda čirou náhodou neporušují NDA, odpověděli, že by smlouvu skutečně porušili, pokud by snímek vypustili do světa před šesti měsíci. 

Zdá se však, že se trochu přepočítali, jelikož příspěvek z Twitteru velmi rychle zmizel (přiložený obrázek pochází z Redditu). Kdo ví, možná si vyslechli nepříjemný telefonát od právního oddělení Sony, možná si dokonce zadělali na pořádný problém. Na Twitteru nyní visí stejný příspěvek, ovšem s oficiálním propagačním obrázkem, původní fotka se nyní objevuje ve škodolibých reakcích dalších uživatelů. Sem tam se sice objeví humorná odpověď přímo od studia, dá se ale předpokládat, že tvůrcům ve skutečnosti není příliš do smíchu.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz