hPod #806 nakonec z důvodu technických problémů nejvyde v obvyklém čase. Uslyšíme se v pátek! Omlouváme se.
Netflix pracuje na dalším herním animáku. Tentokrát jde o PUBG
Hrej.cz PlayerUnknown‘s Battlegrounds Novinka

Netflix pracuje na dalším herním animáku. Tentokrát jde o PUBG

Radek Raudenský

Radek Raudenský

21. 7. 2021 13:05 1

Zábavní průmysl v minulých letech opravdu nabobtnal, a to ve všech směrech. Filmy a seriály expandují skrze streamovací platformy, hry zase díky pandemii koronaviru zajímají stále širší publikum. Není tak divu, že se Netflix rozhodl adaptovat spoustu herních sérií – v tuto chvíli víme například o DOTA, Tomb Raider, Splinter Cell, Far Cry či Assassin’s Creed. Ani to ale není dost a přidává se další.

Reklama
Reklama

  • Krafton Inc. oznámilo práci na animovaném projektu pro Netflix
  • Na PUBG spolupracuje Adi Shankar
  • O samotném obsahu toho moc nevíme

Vývojářské studio Krafton Inc., které pracuje na PUBG, totiž oznámilo práci na animovaném projektu ve spolupráci s Adi Shankarem, producentem a showrunnerem Castlevanie či Captain Laserhawk, který zároveň pomáhá s tvorbou výše zmíněného seriálu Assassin’s Creed.

„Jako hráč jsem ničil nepřátele v Battlegrounds od doby, co PUBG v roce 2017 vyšlo. Pro mě tento projekt znamená další krok ve spojení herního průmyslu a Hollywoodu. Už se těším, až všem ukážeme, co skutečně znamená vyhrát chicken dinner,“  tvrdí Shankar.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz