Nažhavte motory. SnowRunner dorazí na Switch i Steam už příští měsíc
i Zdroj: Hrej.cz
SnowRunner Novinka Nažhavte motory. SnowRunner dorazí na Switch i Steam už příští měsíc

Nažhavte motory. SnowRunner dorazí na Switch i Steam už příští měsíc

Patrik Jelínek

Patrik Jelínek

30. 4. 2021 08:50

Sněžná variace na off-road simulátor MudRunner a jeho předchůdce Spintires se blíží vydání na Switch. Dříve oznámená návštěva Nintenda proběhne už v polovině příštího měsíce a slibuje prožitek na rovni domácích verzí.

Reklama

  • SnowRunner vychází na Nintendo Switch a Steam už 18. května
  • Na Steam hra dorazí s kompletní sadou vydaného DLC obsahu

Datum vydání pro Nintendo Switch připadá na 18. května. Ve stejný den se hra objeví i na Steamu a Microsoft Storu, čímž souběžně přeruší roční časovou exkluzivitu pro Epic Game Store. Jejich odlišnost oproti přenosné variantě pro Nintendo spočívá vedle lepšího vizuálu i v automatickém obsažení DLC obsahu.

Saber Interactive ve spolupráci s vydavatelem Focus Home Interactive stanovili cenu základní Switch verze na 40 dolarů. V případě dodatečného příplatku 20 dolarů lze však sehnat i obsáhlejší prémiovou edici s ročním season passem.

Konkrétní technická řešení přenosné verze ve směru vizuálu nebyly prozatím uveřejněny. Vývojáři však upozorňují, že nás nová sada informací čeká co nevidět.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz