Hrej.cz Novinka

Natáčení Zaklínače jde stále úspěšně kupředu

patrik-jeiinek
Patrik JeIínek
14. 3. 2021 11:15 1 Sdílej:

Současná situace ve světě postihuje každého, tím spíše jedná-li se o zástupce televizního průmyslu, kde je kontakt mezi herci součástí běžné praxe. I když by se proto mohlo zdát, že se natáčení druhé série Zaklínače mohlo zastavit, ukazuje se, že tomu tak není.

Reklama
Reklama

 

Herec Paul Bullion, zastupující seriálovou roli Lamberta, se na osobním Twitteru pochlubil, že může prozatím odložit zaklínačský medailon, neboť úspěšně dotočil všechen zadaný obsah. Jeho prohlášení, které současně navazuje na nedávnou zprávu o obnovení natáčení, tak přináší další potvrzení, že práce na seriálu prozatím nic nezastavilo.

 

Druhá etapa osobního příběhu Geralta a jeho chráněnky Ciri má nabídnout výrazné vylepšení CGI efektů a ve svém průběhu má odhalit i hráčům dobře známou pevnost Kaer Morhen. Ve smyslu data, kdy můžeme druhou sérii od Netflixu očekávat, lze pak pouze s velkou neurčitostí poukázat na druhou polovinu letošního roku. 

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz