Na zemi a ve vzduchu, s mečem i puškou. Trailer předvádí souboje v ELEX II
Elex 2 Novinka Na zemi a ve vzduchu, s mečem i puškou. Trailer předvádí souboje v ELEX II

Na zemi a ve vzduchu, s mečem i puškou. Trailer předvádí souboje v ELEX II

Jakub Štěpánek

Jakub Štěpánek

13. 1. 2022 09:30

Studio Piranha Bytes čeští hráči moc dobře znají. Před více než dvaceti lety totiž vyšel první Gothic, na trestaneckou kolonii uvězněnou pod magickou bariérou mnozí dodnes s radostí vzpomínají. Německé piraně se však zakously do dalších projektů, na řadě je druhý ELEX.

Reklama
Reklama

  • Ukázka z ELEX II se věnuje soubojům
  • Autoři i nadále mixují sci-fi a fantasy prvky
  • RPG vyjde 1. března

I druhý díl odvypráví příběh mixující sci-fi a fantasy elementy. Rozkročení mezi dvěma světy někteří fanoušci nejsou schopni pochopit, jiní si k nové značce cestu našli. DNA předchozích her se nakonec ani po letech nezapře, také ELEX II obsahuje nespočet frakcí a poctivý RPG systém.

Autoři připravili další trailer, v němž ukazují souboje. Ty se odehrávají na zemi i ve vzduchu, na lapky a přerostlé mutanty lze zkusit nekonečnou plejádu zbraní. Tradičně založené válečníky potěší meče a štíty, pokrokovější vezmou zavděk třeba pulzní puškou. Ale i ta magie má něco do sebe. Přesvědčte se sami.

ELEX 2 vyjde 1. března na PC a na konzolích Xbox One, Xbox Series, PlayStation 4 a PlayStation 5.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz