Hrej.cz Novinka

Na Xboxu probíhá výprodej Ubisoftu

tadeas-pepr
Tadeáš Pepř
2. 3. 2021 11:14 Sdílej:

Francouzský vydavatel Ubisoft nabízí pořádně bohatou nabídku titulů z celého spektra žánrů i “velikosti” her. Pokud vám ve sbírce nějaké chybí, nastal celkem solidní čas doplnit zásoby. V obchodě Microsoft na platformách Xbox totiž probíhá slevová akce Ubisoftu ve které jsou zahrnuty starší tituly i aktuální hity.

Reklama
Reklama

Nejnovější Assassin’s Creed s podtitulem Valhalla tak seženete s 30% slevou, místo 1949 vám stačí 1364 českých korun, ve slevách jsou i vyšší edice. Božskou rubačku Immortals: Fenyx Rising seženete za 1079 korun a třeba Watch Dogs Legion v edici Gold vyjde na 1786 korun. Kompletní nabídku najdete zde.

Je jen škoda, že jsou slevy obecně o něco menší, než například na mutaci obchodu ve Spojených státech. Tam jsou navíc k dispozici velmi zajímavé balíčky moderní trilogie Assassin’s Creed, nebo Assassin’s Creed Valhalla s Immortals: Fenyx Rising.

Nabídka by měla platit minimálně týden.

 

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz