Hrej.cz Novinka

Multiplayer WD: Legion pro PC se odkládá

patrik-jeiinek
Patrik JeIínek
7. 3. 2021 08:10 Sdílej:

Městskou akci Ubisoftu Toronto z prostředí Londýna měla online část naplno rozšířit už počátkem března. Nová zpráva Ubisoftu bohužel hovoří odlišně, a zdá se tak, že zatímco konzolové verze Watch Dogs: Legion multiplayer obdrží v avizovaném termínu, hráči na PC budou muset chvíli dále čekat.

Reklama
Reklama

V svém oficiálním sdělení přichází francouzský vydavatel s vysvětlením, že příčinnou pozdního vydání na PC je frekventované padání hry u vybraných druhů grafických karet. Souběžně ujišťuje, že tým vývojářů na opravení problému aktivně pracuje a že s novým datem dorazí v co možná nejkratší době. 

A message from the Watch Dogs: Legion team about the Online Mode: pic.twitter.com/VVeaZ7v7yb

— Watch Dogs: Legion (@watchdogsgame) March 5, 2021

 

Mimo padání PC verze se podobný problém v menším rozměru vyskytl i na konzolích, a to konkrétně u režimu Tactical Op, jehož vydání bylo z tohoto důvodu pozdrženo. K jeho zpětnému zpřístupnění má dojít 23. března. V tentýž den ho doprovodí i voice chat pro PlayStation 4/5, jenž byl s novým oznámením odložen také. Do jeho vydání bude pro hráče na obou konzolích k dispozici pouze textová alternativa.

Multiplayer pro Watch Dogs: Legion vychází pro konzolové verze 9. března.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz