Multiplayer na konzolích PlayStation 4 a PlayStation 5 bude o víkendu zdarma
i Zdroj: Activision
Novinka Multiplayer na konzolích PlayStation 4 a PlayStation 5 bude o víkendu zdarma

Multiplayer na konzolích PlayStation 4 a PlayStation 5 bude o víkendu zdarma

Jakub Štěpánek

Jakub Štěpánek

8. 12. 2022 09:55

Za multiplayer na konzolích se stále platí, Sony i Microsoft si za spojení s dalšími hráči účtují nemalý poplatek. Výjimkou bude následující víkend na konzolích PlayStation.

Reklama

  • Sony láká na bezplatný multiplayer na konzolích PlayStation
  • Akce potrvá od 10. do 11. prosince

Společnost Sony si pro hráče připravila bezplatnou ochutnávku, o víkendu si tedy můžete vyzkoušet multiplayer u jakékoliv hry zcela zdarma. Nabídka platí od 10. do 11. prosince.

Pokud se následně rozhodnete investovat do služby PlayStation Plus, která garantuje přístup k multiplayeru, můžete si vyzvednout bonusové hry. Sony v prosinci naděluje Mass Effect Legendary Edition, Biomutanta a bojovku Divine Knockout.

Nové přírůstky se objevily také v dražších variantách předplatného. Do bohaté knihovny se v listopadu zařadila například speciální edice The Elder Scrolls V: Skyrim, střílečky se jménem Toma Clancyho nebo oceňovaná adventura What Remains of Edith Finch.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz