Mráz a led, ticho a trýzeň. The Long Dark ohlašuje čtvrtou epizodu příběhu
i Zdroj: Hrej.cz
The Long Dark Novinka Mráz a led, ticho a trýzeň. The Long Dark ohlašuje čtvrtou epizodu příběhu

Mráz a led, ticho a trýzeň. The Long Dark ohlašuje čtvrtou epizodu příběhu

Patrik Jelínek

Patrik Jelínek

25. 9. 2021 11:55

Dlouho očekávané navázání na narativní linku survivalu The Long Dark dorazí počátkem října. Čtvrtá z plánovaných pěti epizod příběhového režimu Wintermute o osudu ztroskotaného pilota Mackenzieho ponese název Fury, Then Silence.

Reklama

  • Čtvrtá epizoda příběhového režimu The Long Dark dorazí zdarma 6. října
  • Základní cena hry se po jejím příchodu zvýší ze 30 na 35 dolarů

Studio Hinterland informuje, že nám čtvrtá kapitola přidá okolo 7-10 hodin hraní v novém regionu vězeňského komplexu, přes 40 minut přidané hudby a dalších zhruba 60 minut při sledování filmečků. 

Ústředním tématem  se stává únik. Mackenzieho pátrání po Astrid ho znovu přivedlo do nepřívětivé situace a bezprostředního ohrožení jeho vlastního života. Skupina nevraživých trestanců ho při putování mrazivou pustinou zajala, kvůli čemuž musí Will nejprve vyřešit konfrontaci s nimi, nežli bude moci přejít ke svému původnímu úkolu.

Vydání předposledního dílku příběhové linie The Long Dark proběhne 6. října pro PlayStation 4, Xbox One, Switch a PC. Vzhledem k dlouhému rozestupu, jenž nás dělil od předchozí, dnes již dva roky staré epizody, se i tak zdá, že na finální rozuzlení děje dojde až s odstupem několika let. 

Spolu s příchodem popisovaného obsahu vývojáři rovněž oznamují menší cenovou změnu. V den vydání čtvrté epizody se základní cena titulu zvedne ze současných 30 na 35 dolarů. Nákup v tento moment a následné získání připravovaného obsahu kompletně zdarma je proto výrazně doporučeno.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz