Hrej.cz Novinka

Monster Hunter: Rise vyjde i na počítačích

tadeas-pepr
Tadeáš Pepř
26. 2. 2021 12:36 Sdílej:

Připravované pokračování oblíbené série Monster Hunter s podtitulem Rise jsme dosud považovali za exkluzivitu pro konzoli Nintendo Switch. Zničehonic ale přišlo překvapivé oznámení, očekávaný titul se objeví i na počítačích. Redaktorovi serveru Destructoid to mezi řečí sdělil producent hry Rijozo Cujimoto.

Reklama
Reklama

Nic moc více toho prý neprozradil, jen naznačil, že by studio Capcom chtělo PC verzi přinést někdy na začátku příštího roku. Verze pro Switch vychází 26. března, půjde tedy o poměrně výrazný časový odstup. 

Série Monster Hunter výrazně prorazila s posledním dílem World. Ten vyšel na PC i konzolích Xbox One a PlayStation 4 a s 16,8 miliony prodaných kopií se stal naprosto suverénně nejúspěšnější hrou Capcomu. Rise bude už šestým “hlavním” dílem série, v minulosti se ale značka na západě takové popularitě netěšila. Na Switchi chce upoutat mimojiné fantastickou grafikou.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz