Modern Warfare 2 prý nabídne placené DLC s mapami z původního dílu, dodatek má finančně zalepit pauzu v příštím roce
i Zdroj: Activision
Novinka Modern Warfare 2 prý nabídne placené DLC s mapami z původního dílu, dodatek má finančně zalepit pauzu v příštím roce

Modern Warfare 2 prý nabídne placené DLC s mapami z původního dílu, dodatek má finančně zalepit pauzu v příštím roce

Radek Raudenský

Radek Raudenský

6. 10. 2022 11:35

Na začátku září nám Insider TheGhostOfHope přinesl informaci o tom, že by Infinity Ward mělo pro nadcházející Call of Duty: Modern Warfare 2 chystat prémiové DLC. Takový systém monetizace se už několik let Call of Duty vyhýbá, vzhledem k plánované pauze by se ale prodej dodatků mohl opět vrátit.

Reklama

  • Letošní Modern Warfare 2 má nabídnout placené DLC
  • Dle insiderů dorazí v příštím roce a má obsahovat remasterované mapy z původního dílu

Tom Henderson, který zprávu o DLC po měsíci opět přinesl, tvrdí, že si nezávisle na spekulaci informaci ověřil a Infinity Ward má skutečně chystat během druhého roku podpory speciální nabídku, v níž do hry přinese všechny mapy z původního Modern Warfare 2, pochopitelně upravené tak, aby se hodily do nového enginu.

Placené DLC má pomoci Activisionu s udržením příjmů skrze rok 2023 a první polovinu 2024 – v tomto období se totiž žádného nového dílu Call of Duty dočkat nemáme. Naposledy jsme se podobné nabídky dočkali v Black Ops 3 se Zombies Chronicles, které stálo 30 dolarů. Henderson pak doplňuje, že battle pass, další mapy a zbraně budou nadále zdarma pro všechny hráče.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz