Microsoft prý tvoří nový obchod. Nový Store má být plynulý a otevřenější pro vývojáře i hráče
i Zdroj: Hrej.cz
Novinka Microsoft prý tvoří nový obchod. Nový Store má být plynulý a otevřenější pro vývojáře i hráče

Microsoft prý tvoří nový obchod. Nový Store má být plynulý a otevřenější pro vývojáře i hráče

Radek Raudenský

Radek Raudenský

21. 4. 2021 09:50 1

Pokud jste někdy používali Microsoft Store, je dost možné, že jste s jeho fungováním nebyli úplně spokojeni. Stejně jako velká část hráčů, kteří mají s vlastním obchodem Microsoftu špatné zkušenosti. Dle webu Windows Central by se ale tato situace mohla do budoucna výrazně změnit.

Reklama

  • Microsoft prý chystá novou verzi svého obchodu
  • Má přinést nový design a plynulejší používání
  • Vývojářům zase údajně dovolí používat vlastní komerční platformy

Redaktoři zmíněného webu totiž tvrdí, že Microsoft pracuje na zcela nové aplikaci pro Windows 10, která přinese moderní a zejména plynulé používání. Design má následovat celkovou iniciativu Sun Valley, která má přijít na konci roku.

Nový obchod má dostávat měsíční aktualizace, přičemž dovolí stabilní stahování a instalování i větších aplikací, společnost také uvolní některá pravidla, jejichž hlavní předností bude posílání nerozbalených Win32 aplikací, aktualizace aplikací přes vlastní CDN a používání vlastních komerčních platforem třetích stran – tedy že vývojáři budou moct přijímat platby bez toho, aby odevzdávali poplatky Microsoftu.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz