metro-2033-nabidne-ranger-pack
Novinka Metro 2033 nabídne Ranger Pack

Metro 2033 nabídne Ranger Pack

Michal Maliarov

Michal Maliarov

13. 5. 2010 08:38
Reklama
Reklama

Oficiální skupina titulu Metro 2033 na Facebooku odhalila chystaný stažitelný obsah, který je v současné době ve vývoji pro post-apokaliptickou akci. Nese název Ranger Pack a jak může název napovědět, přinese do hry nové zbraně, achievementy a herní pravidla pro Ranger mód.

Ve standardním Ranger módu se znatelně redukuje počet munice a všechny zbraně mají o to větší švih. Nepřátelé budou mnohem silnější a hbitější, ale to vy budete také. Druhý mód v pořadí, jmenovaný Ranger Hardcore, vám totálně odstraní HUD. Vývojáři jej také nazývají „nejpoutavější Metro 2033 zážitek“.

A jaké že nové zbraně si osaháme? První kousek se jmenuje Heavy Automatic Shotgun, neboli automatická brokovnice. Druhý je pak Volt Driver a ten zůstává zahalen tajemstvím (mohl by však mít něco společného s elektřinou).

Metro 2033 Ranger Pack bude ke stažení přes XBL a Steam „v blízké budoucnosti“, cena bude v nejbližší době upřesněna taktéž.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz