mechwarrior-online-je-konecne-hotove
Hrej.cz Novinka

Mechwarrior Online je konečně hotové

ondrej-svara
Ondřej Švára
19. 9. 2013 09:29 Sdílej:
Reklama
Reklama

Čtyři roky jsou fuč a Mechwarrior Online je konečně připraven k ostrému hraní. Free-to-play akce na CryEnginu 3 si odbyla celý rok v betatestování a celkem hru potkalo devětadvacet velkých oprav. Teď, když jde vypulírovaná mezi lidi, oslavila svůj oficiální launch novým trailerem.

Mechwarrior vyvíjejí Piranha Games (Die Hard: Nakatomi Plaza) a jejich mechovka je exkluzivně určena pouze pro PC platformu. Během testování byla obohacena o stovky nových detailů a vlastností a přihlásilo se do ní už 1,3 milionu hráčů. Ostatně, hra má dlouhodobě širokou přízeň publika a díky tomu si vlastně i zajistila ekonomické přežití. Už loni v říjnu jsme mohli psát, že ve svém vlastním donátorském programu vydělala na pět milionů dolarů. Zaplatila se tak rok dopředu před ostrým vydáním.

Piranha Games (neplést s Piranha Bytes, autory Gothicu) slibují, že budou hru průběžně aktualizovat. Má se neustále vylepšovat interface, přidají se nové soutěžní výzvy i herní módy.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz