mass-effect-jako-plna-hra-u-levelu-192
Novinka Mass Effect jako plná hra u Levelu 192

Mass Effect jako plná hra u Levelu 192

sleepless.

sleepless.

19. 5. 2010 21:33 89
Reklama

Končíme, vážení. Ať už jste naše mírné teasování brali jako nápovědu, nebo jste to správně identifikovali jako snahu plnou hru u příštího Levelu prostě jenom co nejvíc zpropagovat, byla odezva každopádně obrovská.

Abychom to však dále neprotahovali. Jako plnou hru u Levelu č. 192, který vychází 4. června, vám nabídneme parádní akční RPG Mass Effect od mistrů z BioWare s volitelnými českými a anglickými titulky a jedním balíkem stahovatelného obsahu (Bring Down the Sky).

Mass Effect jako plná hra u Levelu 192
i Zdroj: Hrej.cz

Správně vás tipovalo zhruba 70%, zbylých 30% přicházelo taktéž se zajímavými návrhy, kterými se necháme do budoucna inspirovat. Níže najdete jména tří šťastných, kteří vyhrávají roční předplatné Levelu, jak jsme slíbili.

Roční předplatné Levelu mají jisté:

David Chládek
Jiří Šubrt
Ivan Kamenský

A pozor, oznámením plné hry nic nekončí. Mass Effect, jakožto hra roku 2008, není jediným lákadlem příštího čísla Levelu. A není jím ani obsah dalšího papírového čísla, ani nabušené video DVD.

Připravujeme pro vás několik dalších překvapení, která vám blíže představíme příští týden. Dobré informace je totiž třeba dávkovat :) Snad jen můžeme naznačit, že to jsou překvapení hodnotná, která vám ušetří nemalý peníz při hraní dalších aktuálních her od EA a BioWare. A to by stačilo. To hlavní už nyní víte. Další informace budou příští týden.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz