Hrej.cz Novinka

Mafia II zmizela z internetu

vojta-drevikovsky
Vojta Dřevíkovský
23. 8. 2015 12:18 14 Sdílej:
Reklama
Reklama

Přesně před pěti lety vyšla Mafia II a místo pořádného dortu se tento víkend dočkala stažení z digitálních obchodů. Steam, Humble Store, Greenman Gaming i další hlasí hru nedostupnou k zakoupení.

Že se nejspíše jedná o dočasné stažení z distribuce napovídá právě pětileté výročí hry. Je pravděpodobné, že vypršela práva k určitým licencovaným písničkám a v takovém případě není možné hru prodávat, dokud vývojáři problémy s hudbou nevyřeší.

Samozřejmě se nabízí úvaha, co bude se hrou dál. Nejméně pravděpodobné je, že by se Take-Two nadále o dostupnost hry nezajímalo, zvláště po nedávném oznámení třetího dílu. Zda se však vydavatel rozhodne licence k písním opět obnovit a nebo hru vydá ve verzi bez problematické hudby, je prozatím neznámo.

Je také možné, že se vůbec nejedná o problém s licencemi a vydavatel se jen chystá hru vydat v nějaké speciální edici a odstranění titulu z obchodů tomu jen předchazí. 

Vývojáři ani vydavatel se k odstranění hry z obchodů zatím nevyjádřili.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz