Layers of Fear a QUBE 2 zdarma na EGS
i Zdroj: Hrej.cz
Novinka Layers of Fear a QUBE 2 zdarma na EGS

Layers of Fear a QUBE 2 zdarma na EGS

Jakub Štěpánek

Jakub Štěpánek

25. 10. 2019 10:27
Reklama
Reklama

Epic Games Store i pro tento týden připravil nabídku dvou her, za něž výjimečně netřeba platit. Minule bylo skloňováno jméno studia Bloober Team, k dispozici byl totiž psychologický horor Observer. Polské studio se hlásí ke slovu i nyní.

Momentálně je v nabídce horor Layers of Fear. Vyšel v roce 2016 a dá se říct, že pro milovníky žánru jde o povinnost. Je sice kratší, o to intenzivnější zážitek však nabízí. Polský tým zkrátka vsadil spíše na kvalitu, než na kvantitu, což je sympatický krok.

Layers of Fear je lepší hrát s přestávkami, aby se pocuchané nervy stačily zregenerovat. K tomu se náramně hodí Q.U.B.E. 2, puzzle hra z minulého roku, která roztočí mozkové závity. V roli archeoložky Amelie Cross je potřeba se zorientovat ve světě prolezlém logickými hádankami.

Epic Games Store neopustí žánr hororů ani příští týden. Do nabídky totiž chystá survival horor Soma. K tomu přihodí halloweenskou adventuru od studia Double Fine Productions – Costume Quest.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz