Láká Henry Cavill na filmový Mass Effect?
Novinka Láká Henry Cavill na filmový Mass Effect?

Láká Henry Cavill na filmový Mass Effect?

Tadeáš Pepř

Tadeáš Pepř

24. 2. 2021 22:00

Kolem studia Bioware se dnes točí celá řada informací. Vedle těch značně negativních, týkajících se zrušení projektu Anthem Next, můžeme mluvit o jedné pozitivní. Populární herec Henry Cavill, mimojiné představitel Geralta v seriálovém Zaklínači, pořádně rozvířil spekulace o možném projektu souvisejícím se značkou Mass Effect. A zřejmě to tak úplně neměl v plánu.

Reklama
Reklama

Na svůj Instagramový účet nahrál snímek z maskérny, ve kterém drží v rukou záhadný štos papírů. Sám Cavill v popisku škádlí naší představivost a přemítá nad tím, jestli jde o tajný projekt, nebo jen náhodný balíček papírů s náhodnými slovy. Fanoušky upozorňuje na to, že si budou muset na odhalení počkat. Text na papírech je totiž rozmazaný.

Jeden ze zaměstnanců webu Gamepressure ale snímek prohnal programem Focus Magic a zjistil, že je v něm rozpoznatelných několik pojmů specifických pro Mass Effect. Jmenovitě například “Cerberus”, “Tali N’Zorah” nebo “Geth”. Jeden z editorů stejného webu si později všiml, že jde zřejmě o text vytištěný z článku o Mass Effectu 3 na anglické verzi Wikipedie.

Nic konkrétnějšího zatím nevíme a budeme si zřejmě muset počkat. Je však vysoce pravděpodobné, že Cavill nepublikoval obrázek jen tak a něco chystá. Herec sám je známý pro svou náklonnost k hrám, uživatelé sociálních sítí si navíc hned všimli, že je podezřele podobný “originálnímu” vzhledu Sheparda.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz