Kultovní adventura Outcast se vrací v druhém dílu pod křídly původních tvůrců
Novinka Kultovní adventura Outcast se vrací v druhém dílu pod křídly původních tvůrců

Kultovní adventura Outcast se vrací v druhém dílu pod křídly původních tvůrců

Patrik Jelínek

Patrik Jelínek

18. 9. 2021 09:35

Vedle oživení Jagged Alliance se vydavatelství THQ Nordic rozhodlo stesk na dávná léta zahnat i ohlášením druhého Outcast. Na hře se stejně jako u prvního dílu a jeho čtyři roky starého remaku podílí belgické studio Appeal, mající v úmyslu nabídnout přímé pokračování 20 let starého originálu.

Reklama
Reklama

  • Autoři sci-fi adventury Outcast oznamují po 20 letech druhý díl
  • Outcast 2: A New Beginning naváže na příběh svého předchůdce

Outcast 2: A New Beginning se v duchu průkopníka série z roku 1999 navrátí na planetu Adelpha se vzkříšenou postavou Cuttera Sladea. Úkolem bývalého člena Navy SEALs bude po letitém odpočinku spočívat v zastavení postupujících sil robotické invaze, průzkumu mimozemského světa a plnění nelineárního, dynamického příběhu s důrazem na hráčova rozhodnutí.

Sci-fi adventura z otevřeného světa a pohledem ze třetí osoby zamíří na PC, Xbox Series a PlayStation 5. Datum vydání vývojáři prozatím neprozradili, Steam stránka však uvádí, že by se tak mělo stát už brzy. Novinka by měla obsáhnout cestování pomocí jetpacku, výrobu vlastních zbraní a bohatou paletu forem extraterestriálního života.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz