Kosti a smrt. Warhammer: Vermintide 2 uzavře další kapitolu vyprávěním o nekromancii. Stane se tak v bezplatném DLC již tento měsíc
i Zdroj: Fatshark
Warhammer: Vermintide 2 Novinka Kosti a smrt. Warhammer: Vermintide 2 uzavře další kapitolu vyprávěním o nekromancii. Stane se tak v bezplatném DLC již tento měsíc

Kosti a smrt. Warhammer: Vermintide 2 uzavře další kapitolu vyprávěním o nekromancii. Stane se tak v bezplatném DLC již tento měsíc

Patrik Jelínek

Patrik Jelínek

18. 3. 2023 07:55

Vývojářské studio Fatshark před časem oslavilo již páté výročí kooperativní akce Warhammer: Vermintide 2 a jako oslavu oznámilo nové DLC. Bezplatné rozšíření s názvem Tower of Treachery má být závěrem ságy Treacherous Adventure a na PC vyjde 28. března. Konzole se aktualizace dočkají později, nicméně ne zase o tolik. Podle autorů se tak stane na začátku druhého čtvrtletí.

Reklama

  • Autoři Warhammer: Vermintide 2 se chystaní na završení vedlejšího příběhu Treacherous Adventure
  • Po bezplatném DLC Trail of Treachery dorazí zdarma i Tower of Treachery
  • Dočkáme se 28. března (PC) a na začátku druhého čtvrtletí (konzole)

Vydáním DLC Treacherous Adventure se hráči druhého Vermintide dočkají nové mise, která bude pokračovat v příběhové linii Trail of Treachery. Co se týče hratelnosti, Tower of Treachery prý bez větších detailů obsahuje řadu novinek, které tvoří např. nové herní zóny a 13 nových úkolů. V DLC bude pochopitelně ale v ústřední pozornosti i hráčská skupina Ubersreik Five. V rámci sousedního města povede družina hrdinů tentokrát vyšetřování tajemné nákazy a šířící se smrti, když se postaví dvojčeti jedné z hlavních hrdinek – nekromantce Sofii Fuegonasus –, která bude hlavní záporačkou. 

Producent hry Sacha Karsenty přímo naznačuje, že právě Tower of Treachery přinese do hry i některá příběhová překvapení. „Po vydání první části Trail of Treachery jsme velmi zvědaví na reakce hráčů na tento druhý a závěrečný díl. Na vytvoření nové záporačky Sofie bylo vynaloženo mnoho práce a zápalu, takže doufáme, že si ji naši hráči oblíbí stejně jako my."

Steam stránka dále naznačuje, že nekromancie bude skutečně jednou z hlavních domén celého příběhu, pokud ne jedinou. Sofia Fuegonasus se totiž údajně zmocnila starého úkrytu, který dříve obývala Olesya Pimenova, a podle autorů se nyní snaží rozšířit své sémě korupce i po Šedých horách, Bretonii a Reiklandu. Je pak pochopitelně pouze na nás, abychom jí to překazili. 

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz