KFConsole vážně vznikla, umí ohřát kuře
Novinka KFConsole vážně vznikla, umí ohřát kuře

KFConsole vážně vznikla, umí ohřát kuře

Tadeáš Pepř

Tadeáš Pepř

23. 12. 2020 11:35 5
Reklama
Reklama

Když v červnu řetězec rychlého občerstvení KFC představil svou vlastní konzoli, považovali jsme to za podivuhodný vtip a ukázku skvělého marketingu značky. To jsme ale netušili, že to KFC myslí vážně, ve spolupráci s výrobcem hardwaru Cooler Master skutečně přináší stroj určený pro hraní her.

Samozřejmě nejde o novou konzolovou platformu, ale o velmi výkonný herní počítač. Ten nejen že vypadá jako bizarní přístroj představený ve zmíněném videu, on dokonce skutečně nabízí speciální šuplík, do kterého můžete uschovat svá křidélka a zachovat je teplá.

Příliš podrobný popis přístroje najít nelze, dle všeho ale disponuje kitem Intel Nuc 9, terabajtovým SSD úložištěm a NVIDA grafickou kartou podporující RTX. Sestava by si měla i u moderních her poradit s 4K při 240 FPS. Cenu ani datum vydání neznáme, stejně tak netušíme, jak moc bude nabídka limitovaná. Lze však předpokládat, že půjde o sběratelský kousek, který se pořádně prodraží.

Jak se vám KFConsole líbí? A máte také najednou chuť na pořádně vysmažený strips?

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz