Jak poběží Far Cry 6 na starých konzolích? Autoři slibují, že nám vše ukáží, hráči mají vědět do čeho jdou
Novinka Jak poběží Far Cry 6 na starých konzolích? Autoři slibují, že nám vše ukáží, hráči mají vědět do čeho jdou

Jak poběží Far Cry 6 na starých konzolích? Autoři slibují, že nám vše ukáží, hráči mají vědět do čeho jdou

Tadeáš Pepř

Tadeáš Pepř

31. 5. 2021 13:22

Páteční odhalení gameplay záběrů z připravované akce Far Cry 6 odpovědělo na řadu otázek. Už víme, že se hra ponese v duchu svých předchůdců a nabídne šílenou, výbuchy nabitou akci v drsném světě inspirovaném Kubou. Více než salva z raketometů na zádech ale řadu hráčů zajímá, jak hra poběží na starších konzolích Xbox One a PlayStation 4. Autoři se dušují, že majitelé těchto strojů budou přesně vědět, co dostanou.

Reklama
Reklama

  • Ubisoft slibuje, že ukáže jak bude Far Cry 6 vypadat na všech platformách
  • Zřejmě nechce opakovat chyby CD Projektu
  • Na nejsilnějších konzolích se můžeme těšit na 4K při 60 FPS

David Grivel z Ubisoft Toronto webu VGC sdělil, že studio usilovně pracuje i na verzích pro starou generaci konzolí. Tvrdí, že hra běží i na slabším hardwaru skvěle, zároveň také ujistil hráče, že Ubisoft bude v příštích měsících přinášet záběry ze všech dostupných platforem.

„Jsme v tomto ohledu velmi, velmi opatrní, takže budeme přinášet více podrobností a informací velmi brzy,“ poznamenal. Ačkoliv se o něm adresně nezmínil, kroky naznačují, že se Ubisoft chce vyhnout chybám CD Projektu, který na konci loňského roku zažil blamáž s Cyberpunkem 2077. Ten na konzolích Xbox One a PlayStation 4 běžel velmi špatně a výsledná bouře nevole hráčů osud hry silně poznamenala. 

Jedinou konkrétní informaci, kterou zatím studio přineslo, je ta, že hra poběží na Xbox Series X a PlayStationu 5 v 60 snímcích za sekundu při rozlišení 4K. To na starších konzolích pochopitelně neuvidíme. Vedle zmíněných platforem hra vychází i na PC a cloudech Google Stadia a Amazon Luna. V kalendářích si poznačte datum 7. října. 

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz