Ishimura už čeká. Krvavý launch trailer láká na remake Dead Space
i Zdroj: Electronic Arts
Dead Space Novinka Ishimura už čeká. Krvavý launch trailer láká na remake Dead Space

Ishimura už čeká. Krvavý launch trailer láká na remake Dead Space

Tadeáš Pepř

Tadeáš Pepř

12. 1. 2023 09:03

Fanoušci vesmírných hororů zažívají v herním prostředí velké žně. Na konci loňského roku je mohl potěšit The Callisto Protocol, za zhruba dva týdny si pak pozornost uzme asi nejvýznamnější zástupce podžánru. Očekávaný remake děsivé akce Dead Space se nyní připomíná v neobvykle brzkém launch traileru.

Reklama

  • Remake Dead Space se chlubí launch trailerem
  • Láká na děsivé nekromorfy, vylepšenou grafiku i poutavý příběh

Ano, neztratili jste pojem o čase. Dead Space vychází až 27. ledna. Startovní trailer vás ale má navnadit už nyní. Rychlý a dramatický sestřih ukazuje všechno, co je pro hru klíčové. Nechybí úvodní technické problémy, první kontakt s mutanty a následně i ukázky toho, jak bude boj o přežití v modernizované podobě vypadat.

Atmosféru pořádně budují děsiví a odporní nekromorfové, perfektní hra světla a stínů i přepracované nazvučení. Samozřejmě nebudou chybět ikonicky průmyslové zbraně, trailer ukazuje likvidaci nepřátel pomocí plazmového řezáku. Vrací se i zábavná hratelnost ve stavu beztíže. A doufáme, že drsný inženýr Isaac Clarke bude stejný sympaťák jako v původní hře.

Na nebezpečím prolezlou Ishimuru se nalodíme už 27. ledna na PC, Xbox Series a PlayStationu 5.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz