IO Interactive přibližuje Jamese Bonda. Přinese unikátní příběh inspirovaný předlohou
i Zdroj: Hrej.cz
Novinka IO Interactive přibližuje Jamese Bonda. Přinese unikátní příběh inspirovaný předlohou

IO Interactive přibližuje Jamese Bonda. Přinese unikátní příběh inspirovaný předlohou

Radek Raudenský

Radek Raudenský

6. 4. 2021 14:54 1

V listopadu jsme se od studia IO Interactive dočkali oznámení nového projektu ze světa James Bond . Vzhledem k tomu, že vývojáři měli tehdy jen dva měsíce před vydáním Hitmana 3, jsme se o nové hře moc informací nedozvěděli. Tvůrci se více rozpovídali až nyní, a to ve videu IGN Unfiltered.

Reklama

  • IO Interactive více přibližuje nedávno oznámenou hru s Jamesem Bondem
  • Ta má přinést unikátní příběh
  • Kvůli vývoji se velikost studia možná zdvojnásobí

Ředitel studia IO Hakan Abrak potvrdil, že jejich nový titul přinese úplně nový příběh, nebude se tedy opírat o žádnou filmovou předlohu. Vývojáři si ale berou inspiraci z celé historie a značky agenta 007, tedy jak z knih, tak filmů. Dle Abraka tím chtějí vývojáři dosáhnout skutečného  „Bonda pro herní průmysl.“

James Bond je navíc první licencí, na které IO pracuje, tudíž své poslání berou velmi vážně. Abrak tvrdí, že se velikost studia může až zdvojnásobit – to by dávalo smysl i vzhledem k tvrzení, že James Bond může být klidně trilogií.

Práce na nové hře ale nezastaví další podporu Hitmana 3. Ten se nedávno dočkal odhalení „sedmi smrtelných hříchů“, které značí další expanze a dodatečné mise.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz