Insider prozradil, co se objeví v dodatečných updatech pro Battlefield 2042
Battlefield 2042 Novinka Insider prozradil, co se objeví v dodatečných updatech pro Battlefield 2042

Insider prozradil, co se objeví v dodatečných updatech pro Battlefield 2042

Jakub Štěpánek

Jakub Štěpánek

26. 7. 2021 09:24

K chystanému Battlefieldu již máme snad všechny podstatné informace, naposledy se na akci EA Play Live představil režim Portal, v němž se promíchají prvky hned z několika předchozích dílů. I tak se ale objevují další detaily.

Reklama
Reklama

  • Tom Henderson zveřejnil další informace k chystanému Battlefieldu
  • Týkají se volně dostupných sezón
  • V každé se objeví nové mapy, vozidla, zbraně a specialista

Stále nabito má Tom Henderson, známý insider, který již patří mezi ověřené informační zdroje. Na Twitteru se tentokrát zmínil o dodatečném obsahu, jenž se ve hře objeví po jejím vydání. 

V rámci každé volně dostupné sezóny se podle všeho objeví další specialista, dvě nové mapy v tradičních režimech, dvě mapy pro Portal, update pro příběhově laděnou Hazard Zone a také až osm nových zbraní a tři vozidla (pro každý režim). Sluší se dodat, že krom bezplatných sezón, které se objevují zhruba jednou za tři měsíce, je potřeba počítat také s placeným obsahem zabaleným do battle passu. 

Minulý týden zároveň vyšlo najevo, kdy odstartuje plánovaný betatest, do něhož se mohou zapojit všichni zájemci. Stane se tak 4. září, trvat by měl celý týden. Battlefield 2042 vyjde 22. října na konzolích Xbox One, Xbox Series, PlayStation 4, PlayStation 5 a na PC.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz