indie-vyvojari-vyhlizeji-xbox-one
Hrej.cz Novinka

Indie vývojáři vyhlížejí Xbox One

konfrst-jan-gmail-com
konfrst.jan@gmail.com
5. 9. 2013 15:27 Sdílej:
Reklama
Reklama

Nezávislí vývojáři, kteří skrze program "Independent Developers @ Xbox" projevili zájem zapojit se do vývoje na novou konzoli Xbox One, obdrží prý ještě tento týden podrobné informace o tom, jak bude proces schvalování a vydávání her pro tuto konzoli vypadat. Tedy alespoň za předpokladu, že se na ně štěstí usmálo, v opačném případě mohou čekat vyrozumění negativní.

Microsoft umožnil registraci vývojářů minulý měsíc, v těchto dnech vývojáři dostávají podrobnější instrukce, co a jak. O uvolnění nezávislých mravů jsme vás již informovali (například zdezde).

Inu, jsme moc a moc zvědaví, jak to nakonec s nezávislým vývojem pro Xbox One bude, každopádně realita naznačená dříve (dveře otevřené dokořán, devkity zdarma, nezpoplatněné aktualizace) vypadá velmi lákavě. Držíme palce, ať máme vedle AAA titulů také dostatečný výběr z her nezávislých!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz