incredipede-nyni-i-pro-android-a-ios
Hrej.cz Novinka

Incredipede nyní i pro android a iOS

ondrej-svara
Ondřej Švára
19. 9. 2013 14:39 Sdílej:
Reklama
Reklama

Solidní puzzle hříčka Incredipede vychází také na mobilních platformách. Vydány byly porty pro iOS a Android. Na Google Play a iTunes App Store teď stojí necelé čtyři dolary. Hra je samozřejmě dostupná i ve své původní PC verzi na Steamu, kde nyní po slevě stojí sedm euro.

Mobilní porty nabídnou celkem 120 levelů ve třech odlišných světech a samozřejmostí je k dispozici i Level editor, v němž přátelé mohou sdílet svoje vlastnoručně vygenerované příšery.

Incredipede vyniká především svojí vizuální stránkou, z niž byla hra nominována na cenu festivalu Independent Games. Při vývoji Incredipede prošlo dílnou Steam Greenlight a vydáno bylo v březnu letošního roku.

K dostání je také zdarma linuxová verze přes oficiální stránky projektu. Tam se dozvíte i to, jak na linuxu hru správně spustit. "Dali jsme ji zdarma, protože víme, že linuxová komunita mohutně podporuje nezávislé hry a také prostě proto, že máme linux rádi," řekl spoluautor hry Colin Northway.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz