Hrej.cz Novinka

Hulu chystá seriál na motivy Hitmana

konfrst-jan-gmail-com
konfrst.jan@gmail.com
14. 11. 2017 12:15 Sdílej:
Reklama
Reklama

Americká streamovací služba Hulu chystá dostat zpět do televizí příběh o zabijáku Hitmanovi, nebude se však jednat o klasický celovečerní snímek, ale o seriál, který si tedy vypůjčí formát od poslední herní podoby dobrodružství tohoto holohlavého zabijáka.

Samotná služba Hulu se tímto krokem plánuje zviditelnit a publiku tím blíže představit své portfolio původní tvorby. V tomto případě navíc láká na zvučná jména a pod tímto projektem by měl být podepsaný Derek Kolstad, tedy tvůrce dvoudílné akční série John Wick.

Dva přinejlepším spíše vlažně přijaté celovečerní snímky by tedy brzy (prozatím však bez konkrétního data vydání) mohl doplnit seriál. Pro ten má nyní zmíněný tvůrce za úkol sepsat pouze pilotní epizodu a pokud ta bude atraktivní a zaznamená následně i divácký úspěch, tak bude moci vesele pokračovat. V ideálním případě si od ní Hulu následně slibuje významný úspěch a potenciál v podobné snaze pokračovat.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz