Hry od Quantic Dream míří na Steam
Novinka Hry od Quantic Dream míří na Steam

Hry od Quantic Dream míří na Steam

Radek Raudenský

Radek Raudenský

26. 5. 2020 11:28
Reklama
Reklama

Studio Quantic Dream je známo zejména svými příběhovými tituly Heavy Rain, Beyond: Two Souls nebo Detroit: Become Human. Všechny tyto hry vyšly exkluzivně na PlayStation, po investici čínského NetEase se ale vývojáři dokázaly z exkluzivity vyprostit, a tituly vydat i na Epic Games Store, což byla pro herní průmysl obrovská zpráva.

Jak tomu ale u Epic Games Store bývá, tituly zde exkluzivně míří pouze na rok, a pokud bychom se pustili do počítání, zjistili bychom, že brzy to bude rok od toho, co Quantic Dream vstoupilo na trh s PC hrami. A po roce se také vydají ke konkurenci, tedy na Steam.

Přesun nejdříve unikl skrze Steam databázi, kde se objevila zmínka o Beyond: Two Souls. Nakonec příchod na Steam oznámili i samotní vývojáři. V tweetu připojili i odkazy na produktové stránky, kde si hráči mohou již nyní stáhnout dema všech tří titulů. Na plnou verzi si pak budeme muset počkat ještě 3 týdny, datum vydání na Steam je totiž stanoveno na 18. června.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz