Hrej.cz Novinka

Hitmana ovládlo na 5 milionů hráčů

konfrst-jan-gmail-com
konfrst.jan@gmail.com
4. 8. 2017 12:56 6 Sdílej:
Reklama
Reklama

Pilná práce přináší ovoce a jak jsme včera psali o neutuchající podpoře holohlavého zabijáka v podobě stálého přísunu dodatečného obsahu pro epizodického Hitmana, tak k tomu můžeme dnes přidat navrch ještě optimistickou zprávu pojednávající o významném milníku v celkovém úspěchu hry.

O prodejních cifrách se sice aktuálně nic konkrétního nedozvídáme, nicméně celkem se do hry přihlásilo a vyzkoušelo si ji již na pět milionů unikátních hráčů. Těžko si tedy představit pozitivnější zprávu pro tým, který se nově stal nezávislým a který má zároveň značku Hitmana stále ve vlastních rukách.

Těžko sice z takového údaje odhadovat, nakolik se jedná o cifru odrážející původní prodeje hry a nakolik do tohoto úspěchu dokázal zasáhnout fakt, že intro hry je nyní k mání zdarma a představuje lákadlo v podobě hratelné demoverze. Stejně tak je třeba mít na paměti i samotný epizodický formát hry a k výše uvedené cifře tedy mohli ve finále přispět i ti hráči, kteří kupříkladu jen vyzkoušeli úvod hry a kteří se následně rozhodli svoji pozornost odvrátit jinam, i tak se ale jedná o významný úspěch pro jinak ryze singleplayerovou hru.

Až bychom se chtěli podivit, proč se to vlastně Square Enix chtěli této značky zbavit. Tak jako tak by o její budoucnost mělo být aktuálně již postaráno a druhá série je údajně již v přípravě a mohla by začít vycházet buďto ještě před koncem roku tohoto, anebo na začátku toho příštího.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz