Hrej.cz Novinka

Hitman chce vydávat epizody do konce léta

vojta-drevikovsky
Vojta Dřevíkovský
14. 3. 2016 10:50 5 Sdílej:
Reklama
Reklama

Epizodické vydávání by nemělo IO Interactive nijak zaskočit. Vývojáři se zavazují, že každý měsíc až do října vydají jednu epizodu nového Hitmana. S měsíční pravidelností bychom se měli dočkat dalších misí, které Agenta 47 vezmou na projížďku po celém světě.

Po začátku v Paříži se Hitman vydá i do Itálie, Maroka, Thajska, Japonska, USA a dalších dvou zatím neodhalených destinací. Vývojáři svoje plány na vydávání epizod oznámili na Twitteru, nicméně jejich slib přichází jen pár dnů poté, co se v IO Interactive rozhodli odložit vydání fyzické kopie až na příští rok. Co se tedy bude se hrou dít v několikaměsíční prodlevě?

První epizoda Showstopper vyšla v rámci Intro Packu minulý týden a nás nijak neokouzlila. Hráči, kteří si zakoupil hru v tzv. Full Experience edici, dostanou všechny následující epizody zdarma, jinak budou dostupné samostatně za zhruba 280 Kč.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz