Hrej.cz Novinka

Hitman bez stálého připojení je problém

konfrst-jan-gmail-com
konfrst.jan@gmail.com
25. 3. 2016 09:08 10 Sdílej:
Reklama
Reklama

IO Interactive se dávají vědět, že online a offline uložené pozice zůstanou v novém Hitmanovi i nadále nekompatibilními. To má za následek to, že pokud hráči odehrají nějakou část hry online a z nějakého důvodu ztratí připojení k serverům, tak v takové rozehrané hře již nepůjde pokračovat offline. To platí i naopak a postup získaný bez připojení nebude dostupný online.

Důvodem je pak množství takzvaně živého obsahu, který IO Interactive do hry plánují pravidelně přisypávat – jde například o kontrakty a o řadu unikátních výzev, ne všichni hráči jsou však z podobného přístupu nadšení. Pokud totiž například připojení k serverům hry jen na chvíli vypadne, tak tu je problém a hráči se navrátí do menu hry s tím, že jakýkoli poté odehraný obsah pak již nebude přístupný online.

A z prohlášení IO Interactive navíc vyplývá, že ani v nejbližší době se na tomto přístupu s největší pravděpodobností nic nezmění. Co k tomu říkáte vy? Rozehráli jste Hitmana a setkali jste se s nějakými potížemi s připojením, nebo vám běhá vše hladce a rozdíly mezi online a offline verzí tak vlastně ani nemusíte řešit?

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz