Hrej.cz Novinka

Halo zřejmě nabídne F2P multiplayer

tadeas-pepr
Tadeáš Pepř
31. 7. 2020 09:41 Sdílej:
Reklama
Reklama

Irský prodejce hraček Smyths Toys možná omylem potvrdil, že připravovaná sci-fi střílečka Halo Infinite nabídne možnost free-to-play hry pro více hráčů. V popisu produktu to zmiňuje vedle podpory 120 snímků za sekundu a velmi krátkých načítacích obrazovek na Xbox Series X.

Taková varianta přitom zní poměrně pravděpodobně. Podobný krok by totiž perfektně seděl do plánů Microsoftu, který chce z Halo Infinite udělat spíše platformu připravenou na vydávání dalšího obsahu, než klasické pokračování. Informaci dále potvrdilo několik insiderů v čele s notoricky známým zdrojem Klobrille. Obrázek od té doby pochopitelně z webu Smyths zmizel, redaktor serveru IGN jej ale stihl zvěčnit.

Ten navíc tvrdí, že zmíněných 120 FPS je cílem menších multiplayerových režimů Arena, přičemž klasická kampaň poběží v 60 snímcích za sekundu. Multiplayer má dále obsahovat formy Battle Passu a nové možnosti customizace.

Bezplatný multiplayer by mohl ke značce Halo přilákat další hráče. Navíc jde o velmi logický krok v době, kdy se free-to-play battle royale tituly perou o každého zájemce.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz