Halo 3 Anniversary se nechystá, říká 343
Novinka Halo 3 Anniversary se nechystá, říká 343

Halo 3 Anniversary se nechystá, říká 343

David Plecháček

David Plecháček

15. 5. 2017 09:19 3
Reklama
Reklama

Před E3 se opět spekuluje nad tím, co padne za novinky na jednotlivých konferencích. Nejvíce otazníků máme u Microsoftu. Očekáváme Sea of Thieves, Crackdown a State of Decay. To je ale málo a s určitostí dostanou prostor i jiné hry a jiná studia. Spekuluje se i o sérii Halo, Halo 5 vyšlo před dvěma lety a 343 Industries musí na něčem novém pracovat. Navíc, letos je to deset let od vydání Halo 3.

Halo 3 vyšlo už v roce 2007. Bungie tehdy přišlo se hrou, která sbírala ta nejvyšší hodnocení. Myšlenka, že by Microsoft chystal nějaký remaster/remake, proto není úplně zcestná. Navíc všichni víme, že se Microsoft reamsterů neštítí, ba právě naopak. Omlazovací kúrou prošla série Gears of War, vlastně i celá Halo série v Master Chief kolekci, byť třetí a čtvrtý díl byl jen ve vyšším rozlišení a v 60 FPS. Prostor pro zlepšení tady je.

Po vzoru Halo 1 a 2 ve svých Anniversary edicích se ale Halo 3 Anniversary prý nechystá. Na Redditu to potvrdil komunitní manažer Brian Jarrard. Doslova napsal: „Proboha přestaňte. Nic jako Halo 3 Anniversary neexistuje.“ V tom samém textu Jarrard také potvrdil, že na E3 neuvidíme ani Halo 6. Přesto má pro nás 343 Industries nějaké malé překvapení.

Pokud byste si Halo 3 chtěli zahrát, můžete buď na Xboxu 360, nebo ve zmiňované Master Chief kolekci na Xboxu One. V té najdete celkem čtyři hry, tím pádem i čtyřnásobný multiplayer, kooperativní kampaně, přístup k seriálu Halo: Nightfall a navíc si můžete stáhnout hodinový dokument o ikonické sérii. Kolekci si pochopitelně můžete pořídit na Xzone.cz.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz